Jste naším partnerem?  Přihlašte se

Multifunkční zařízení

Multifunkční zařízení se vyznačují možností kopírování, tisku, skenování či faxování. Zvolte si černobílé či barevné i rychlost tisku. Šetří místo i náklady.

naše nabídka >>

Kancelářské tiskárny

Laserové barevné i černobílé tiskárny svým ekonomickým provozem, kvalitou i svojí cenou stále více vytlačují tiskárny inkoustové. Šetří náklady.

naše nabídka >>

Kancelářská technika

Kancelářská technika umožňuje upravit dokumenty pořízené na tiskárně k prezentaci vaší společnosti nebo spolehlivě chránit důvěrné informace.

naše nabídka >>

Vítejte našich stránkách

Společnost ROMAPOL klade důraz na kvalitní služby pro zákazníky od počátku založení (1991). Poskytujeme všechny služby v oblasti kancelářské techniky v kvalitě profesionálů. Důkazem toho je certifikace obchodního i servisního TOP Partnera KONICA MINOLTA. Nabízíme prodej a servis multifunkčních zařízení, tiskáren zn. KONICA MINOLTA, kancelářskou techniku, spotřební materiál do tiskáren, renovace kazet a služby spojené s optimalizací tiskových řešení ve společnosti, včetně pronájmu zařízení a uzavírání servisních smluv.

Společnost ROMAPOL je připravena řešit jakékoliv potřeby a požadavky našich stávajících i budoucích zákazníků v oblastech kancelářské techniky a zařízení s tím souvisejících.

Adresa

Brněnská 1027
665 01 Rosice
546 410 004Tel:
546 411 825FAX:
737 241 742GSM:
obchod@romapol.czE-Mail: